14 ДНІВ НА ОБМІН

ШВИДКА ВІДПРАВКА

24/7 ОНЛАЙН ПІДТРИМКА

Замовлення приймаються онлайн та за телефонами: ☎ +38 095 4 80 333 5 (Vodafone), ☎ +38 063 8 80 333 5 (Lifecell), ☎ +38 098 9 80 333 5 (Kyivstar)

Архів

Кохання буває різним і кожна історія не схожа на іншу і, водночас, така сама. Ми підібрали фільми різної тематики, аби кожен знайшов щось для себе та гарно провів вечір!
Іноді за переглядом фільму не хочеться обдумувати вчинки героїв та переживати над сюжетом, іноді хочеться просто відпочити та посміятися від душі. Саме в такому випадку Вам стане в нагоді наш список! Запасайтесь попкорном, зернятами, або що Ви любите та вперед за гарним настроєм!
Стосунки між людьми - невичерпна тема для роздумів. Чому одним ми довіряємо, а на інших не можемо покластися, одним кладемо душу на тарілочці, а для інших - непрочитана книга, чому бережемо стосунки з одними, а з іншими рвемо всі зв'язки? Сьогодні ми підібрали фільми на різну тематику, але об'єднані головним - всі вони ставлять питання глядачеві і не завжди дають відповідь, дозволяючи самому обрати свій варіант та, "переваривши" побачене, скласти
Емма Стоун - молода обдарована актриса, яка цього року (2017) отримала Оскар у номінації "Найкраща жіноча роль". Ми впевнені, що це не остання її нагорода такого рівня і пропонуємо Вам самим в цьому впевнитися, переглянувши фільми за її участю. І хоча грає вона якось незвично, з певним дитячим азартом і безпосередністю в очах, але є в цьому щось особливе і нове для світу кіно.
Ештона Кутчера люблять в основному за безпосередність та простоту, так невластиву таким відомим зіркам, як він. Разом з дружиною Мілою Куніс, теж зіркою кіно, до речі, українського походження, він виховує двоє дітей. Вони не афішують сімейного життя та не заохочують папарацці себе знімати. Але у інтерв'ю Кутчер завжди захоплюється своєю дружиною та розповідає, що домашні справи вони ділять на двох. Цим не можливо не захоплюватися! Тому сьогодні м
Наближаються вихідні і в нас для Вас знову збірка комедій для гарного настрою! Кажуть, що від ненависті до кохання - один крок. А ці веселі фільми покажуть, як цей крок долається.
Питання дружби між чоловіком та жінкою часто піднімається і хоча ми впевнені, що така все ж існує, але часто під дружбою маскується більш сильне почуття - кохання. Про це ці фільми. Як казав Отто фон Бісмарк: " Дружба між чоловіком та жінкою дуже слабшає з настанням ночі".
Журнал People назвав Джулію Робертс найкрасивішою жінкою на планеті 2017 року. Але, окрім краси, вона ще наділена значним акторським талантом, який демонструє у всіх своїх кінороботах. Сьогодні ми пропонуємо Вам добірку фільмів за її участю, в яких Робертс грає досить різних героїнь і щоразу їй віриш.
Наближаються травневі свята і ми пропонуємо Вам добірку фільмів,в яких сонячні промені огортають усе навколо і розтоплюють будь-який негатив, даруючи гарний теплий настрій.
Серед відомих акторів мало є таких, які асоціюються з певним жанром кіно. А от Адам Сендлер саме такий! Його ім'я серед акторського складу просто гарантує Вам веселу комедію! І це його зовсім не псує! Образ доброго, безпосереднього буркотуна-сім'янина йому вдається на славу! І головне: від нього не стомлюєшся, а посміятися від душі ніколи не завадить! Тож до перегляду!
Показано з 1 to 10 of 80 (1 сторінка)
Прокрутка