5.0
( с 5 )
Фильмы о женской дружбе. Список от МамаТато.

Фильмы о женской дружбе. Список от МамаТато.

Жіноча дружба своєрідна та неповторна і, хоча багато хто вважає, що вона лише міф, а дружать по-справжньому лише чоловіки, але життя не раз доводить, що жіноча дружба була, є і буде. Ми підібрали для Вас шість чудових фільмів, які можна дивитися наодинці, або в компанії подруг, саме на цю тему.

1. «Інша жінка» (2014).

1. «Другая женщина» (2014).

Іноді дружба починається за вельми неприємних обставин. Як у цьому фільмі. Тут зустрілися дружина та дві коханки одного ловеласа, але замість того, щоб псувати один одному життя, вони об’єдналися, щоб покарати кривдника!

2. «Книжковий клуб» (2018).

2. «Книжный клуб» (2018).

Справжня жіноча дружба з роками стає міцнішою. Подруги, перевірені часом, іноді можуть зрозуміти тебе краще, ніж ти сама, можуть спонукати тебе до рішучих дій, на які тобі бракувало духу. І загалом стрічка дуже позитивна, про те, що у будь-якому віці треба насолоджуватися життям і справді жити.

3. «Секс і місто» (тут і серіал, і дві стрічки 2008 та 2010).

3. «Секс в большом городе» (тут і серіал, і дві стрічки 2008 та 2010).

Історія чотирьох подруг. Всі різні і кожна доповнює одна одну. В розмовах та бесідах вирішуються безліч важливих питань, які хвилюють кожну з нас. І тут більше не про секс, а про стосунки, самоповагу та вічний пошук жіночого щастя.

4. «Війна наречених» (2009).

4. «Война невест» (2009).

Дружба з дитинства особлива. Ви знаєте один одного багато років і пам’ятаєте дитячі мрії. Така дружба витримає будь-які непорозуміння, якщо Ви сприйматимете подругу такою, як вона є саме зараз, бо всі ми з часом трохи змінюємось. І от, як у цьому фільмі, коли трапляються серйозні суперечки, варто просто згадати, що перед Вами Ваш друг, і саме тому Ви завжди зможете домовитись.

5. «Там, де серце» (2000).

5. «Там, где сердце» (2000).

Друг пізнається не лише в радості, але і в біді. Залишившись одна, покинута напризволяще кавалером, вагітна молода дівчина не просто не втрачає віри, але й знаходить справжніх подруг, які допомагають їй повірити в себе та стати на ноги.

6. «В активному пошуку» (2016).

6. «В активном поиске» (2016).

Фільм трохи сумбурний і, на перший погляд, мало чого доброго вчить, але він показує, що подруги бувають різні. Іноді вони справляють на нас поганий вплив. Але у таких відвертих та прямолінійних друзів також є важлива місія: часто саме вони відкривають нам очі на те, що ми самі від себе приховуємо, заставляють по-новому подивитись на себе.

Фильмы про женскую дружбу. Список от МамаТато:

  1.        «Другая женщина» (2014).
  2.        «Книжный клуб» (2018).
  3.        «Секс в большом городе».
  4.        «Война невест» (2009).
  5.        «Там, где сердце» (2000).
  6.        «В активном поиске» (2016).

Желаем Вам верных надежных подруг, с которыми можно разделить и хорошее, и плохое. Приятного просмотра! =)

Опубликовано 2019-02-04 Автор: Оксана Косташ Списки фильмов от МамаТато 0

Оставить комментарийОставьте ответ

Похожие новости

Последние комментарии

Нет товаров

To be determined Доставка
0,00 грн Всего

Оформить заказ