Ночную и халат на роды: как выбрать?
Ближче до прогнозованої дати пологів Ваш лікар надасть Вам список потрібних Вам та малюку речей у пологовий зал. У кожному списку завжди є ночнушка та халат ля вагітної. Як же їх обрати та яких помилок часто припускаються недосвідчені мами?
Основне, що Ви маєте врахувати при виборі ночнушки у пологовий, це те, що вона має бути коротка, вільна та з доступом до грудей. Чому коротка та вільна – це очевидно, щоб Вам було зручно народжувати. Доступ до грудей потрібен, щоб прикласти малюка для першого годування. Це дозволить запустити процес у Вашому тілі для вироблення молока. Адже одразу після пологів молока у грудях ще немає, є тільки молозиво (густа кашкоподібна рідина жовтуватого кольору, якої дуже мало, але вона надзвичайно поживна та корисна для малюка).
Деякі вагітні, наслухавшись, що після пологів ночнушку можна викинути, мовляв, її не відіпрати, купують найпростішу будь-яку ночнушку, не звертаючи уваги на колір та фасон. Але у більшості випадків ночнушка залишається після пологів у чудовому стані і буде служити Вам далі. А от самопочуття мами, яка при пологах ще й одягає незручну та негарну сорочку, точно не полегшує справу. Можна знайти компроміс, у нашому магазині МамаТато є багато бюджетних варіантів ночнушки для вагітних на будь-який смак. Оберіть таку, щоб Вам було приємно у ній перебувати і Ви могли зосередитись на головному – вдалих пологах та першій зустрічі з малюком. Ночнушку краще брати з коротким рукавом, або й на бретелях. Краще з натурального бавовняного трикотажу.
Щодо халатів, то фаворитами вже довгий час залишаються халати на запах для вагітних. Халат на пологи має бути максимально зручним. Плюс, завдяки фасону на запах, Ви регулюватимете обхват відповідно до розмірів животика і будете носити його і після народження малюка. Матеріал для халату краще обрати не дуже теплий. Зазвичай, у пологових температура приміщення стала і комфортна. У зимовий період можна брати і теплий, але на інші сезони –краще з трикотажу середньої щільності. Зверніть увагу, щоб були кишені, туди зручно поставити серветки та інші потрібні дрібниці. Обов’язково перевірте, щоб на пологи у кишенях не було ніяких твердих предметів (заколок, шпильок, тощо). Рукав на демісезон та літо краще довжиною три чверті, а на зиму – довгий. Халати у пологовий мають бути приємні на дотик, бо в ньому Ви братимете малюка на руки і тканинка має бути приємна і Вам, і малюку.
Зазвичай, у пологовий обирають один халат та дві-три ночнушки вагітним різних кольорів та принтів, які пасують під цей халат. У нас є однотонні ночнушки, а також нічні сорочки вагітним з цікавими принтами. Моделі мають серети для годування, які стануть Вам в нагоді не лише на пологи, а й після повернення додому з малятком! Секрети годування у ночнушках бувають різні: шлейки зі спеціальними кліпсами, що відстібаються, двошарові ліфи, де верхній шар піднімається, фасони на запах з дуже еластичних тканин, або просто прорізі з зав’яязками. Обирайте на свій розсуд, для початку варто обирати різні секрети годування, щоб Ви могли визначити, який Вам та дитині зручніший.
Якщо після перегляду нашого асортименту у Вас залишились питання – звертайтесь, ми з радістю допоможемо у виборі речей на пологи, аби Ваші пологи були найкомфортнішими саме для Вас!
З ♥ МамаТато!